QuickTime 7.79

رایگان QuickTime به کاربران ویندوز و مکینتاش اجازه می دهد تا فایل های صوتی و تصویری راپخش کند
3.8 
Rating
رأی شما:
آخرین نسخه:
توسعه‌دهنده:
Screenshots
1 / 21
رایگان‌افزار
استفاده شده توسط 25,980 نفر
مورد اعتماد دانلود
رایگان   40 MB

یک تکنولوژی چند رسانه ای قدرتمند همراه با یک پخش کننده مدیا به شما اجازه می دهد ویدئوهای اینترنتی، تریلر های اچ دی فیلم ها و فیلم های شخصی با فرمت های بسیار زیاد پشتیبانی شده را مشاهده کنید. و این برنامه امکان لذت بردن از فیلم ها با کیفیت بالا را فراهم می کند.
این برنامه یک پلت فورم چند رسانه ای است.

ویدئوهای دوربین دیجیتال یا موبایل. فیلمی روی رایانه شخصی. کلیپی روی یک وب سایت. فرقی ندارد که چه چیزی را در کجا دارید تماشا می کنید، این برنامه همه چیز را امکان پذیر می کند.
این برنامه یک پخش کننده مدیا پیچیده است.

QuickTime Player با طراحی ساده اش هر چیزی که شما تماشا می کنید را لذت بخش تر می سازد. رابط کاربری ساده و تمیز QuickTime Player هرگز مزاحم شما نمی شود. می خواهید فیلم را با سرعت بیشتری ببینید یا سرعتش را کم کنید؟? به راحتی با یک کلیک شما می توانید تبدیل سرعت 1/2x به 3x راانجام دهید. و شما می توانید به سرعت فریم های مختلف فیلم را برسی کنید.
این یک تکنولوژی پیشرفته است.

ویژگی پیشرفته تکنولوژی فشرده سازی فیلم که H.264 نامیده می شود، باعث می شود که پخش کیفیت HD با استفاده از پهنای باند و حافظه کمتر ممکن شود . و شما قادر به تجربه کیفیت طبیعی ویدئو هر جا که ان را مشاهده می کنید خواهید بود.
این برنامه فرمت های بسیاری را پخش می کند.

این برنامه به شما اجازه می دهد که کارهایی فراتر از یک مدیا پلیر معمولی با فیلم های خود بکنید. ورژن 7 این برنامه توانایی تبدیل فایل ها به فرمت های مختلف و ضبط و ویرایش کار شما را دارد. پلاگین هایی که توسط افراد مختلف برای این برنامه نوشته می شوند تکنولوژی این برنامه را در بسیاری از جهت ها گسترش می دهد. با استفاده از QUICK TIME STREAMING می توانید فیلم خود را در اینترنت پخش کنید.

خلاصه بررسی

جنبه مثبت

  • پشتیبانی از فشرده سازی H. 264
  • این نسخه ها با فیلم های HD به خوبی کار می کند
  • یکپارچه سازی پخش صوتی

جنبه منفی

  • بسیاری از کدک اضافی برای پخش مورد نیازاست
  • از برخی از فرمت های ویدیویی پشتیبانی نمی کند
  • bloatware را نصب می کند

نظرات

5 stars
1,312
4 stars
435
3 stars
306
2 stars
227
1 stars
403
User

رأی شما: